آریـــــــــا چـــــــــوب


تولید کننده سرویس خواب ، کمد ، بوفه ، میز LCD و ...
متریال اصلی تولید: MDF
مدیریت : جناب آقای سید رضا حسینی
این مجموعه یک کارگاه با زیر بنای 600 متر مکعب در یک ساختمان 3 طبقه و با فعالیت سنتی مشغول به کار بود.
سال 93 یک سوله 2000 متری در شهرک صنعتی بهاران خریداری و برای شروع فعالیت آماده شد. این اطلاعات از طریق تحقیقات بازار تیم آژانس سرام کسب شد.
اسفند 93 اولین قرار ملاقات  با این شرکت برگزار شد که بیشتر جنبه معارفه داشت .
خود مجموعه درباره جابه جایی به سوله جدید صحبت کردند و قرار شد بعد از افتتاح سوله جدید همکاری ما آغاز شود
با مدیر داخلی صحبت کردیم  و نیازهایشان را ارزیابی کردیم . (البته این شرکت در گذشته هیچ فعالیتی در زمینه تبلیغات نداشت)
ما بسته پیشنهادی را ارائه دادیم که شامل:
ا) عکاسی حرفه ای از محصولات
2) طراحی و چاپ کاتالوگ
3) طراحی وب سایت
4) طراحی و چاپ ست اداری
5) طراحی و چاپ لیبل های ژله ای (برای شناسنامه دار کردن محصولات)
فروردین ماه سال 94 همکاری استارت خورد . اجرایی شدن بسته پیشنهادی ما 2 ماه به طول انجامید .
عکاسی به این روش انجام شد که : عکس محصول با دوربین پیشرفته گرفته شد و اتاق مطابق با آن محصول در قالب 3d طراحی شد و عکسها در آن فضای طراحی شده چیده و اجرا شد.( این روش در ایران برای اولین بار انجام میشد، درگذشته تمام عکسها در محیط واقعی انجام میگرفت.)
چالش بزرگ ما در این صنعت این است که مدیران در این حرفه نگران کپی برداری از محصولاتشان هستند ، چه از طریق عکس و چه از طریق تصاویر زنده.
ما باید این مجموعه را قانع میکردیم که بتوانند یک شناسنامه کاری برای خودشان بدون درنظر گرفتن این نگرانی داشته باشند. که برای رفع این مشکل و اختصاصی کردن کارشان پیشنهاد دادیم از ابزار و یراقی که در ایران تولید نمیشود و در بازار موجود نیست استفاده کنند. با این طرح موافقت شد و ابزار و یراق وارد شد.
چالش دیگر: چون این مجموعه سفارشی تولید را انجام میدادند،همان روز محصول تولید میشد و در کمترین زمان به مشتری تحویل داده میشد ودر انبار محصولی نداشتند، این موضوع برای ما محدودیت زمانی ایجاد میکرد و یک هماهنگی دقیق بین تیم فیلمبرداری، ترابری و طراحی را می طلبید.
رضایت مشتری باعث شد مجموعه مارا به شرکت دیگری به نام ساج تیک  به مدیریت آقای سید مجید حسینی معرفی کنند که به گفته بیشتر تولیدی های MDF در همدان، این مجموعه از سلیقه و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است با یک مدیریت سخت گیر و مشکل پسند .که  یکی از چالش های ما ارتباط گرفتن با مدیریت این مجموعه بود .