ســـاج تیــــک

تولید کننده : سرویس خواب بزرگسال
متریال اصلی : MDF
مدیریت : جناب آقای سید مجید حسینی
این مجموعه دارای 4 سوله 1000 متری است شروع فعالیت آژانس با این مجموعه در سال 93 و با عکاسی از مجموعه بود و می توان گفت تمام تخصص ما در زمینه عکاسی از طریق کار بااین مجموعه بدست آمد.
آقای حسینی بسیار ایده آل گرا و حساس هستند و ما نیز مجبور بودیم تمام فعالیتمان را با وسواس خاصی انجام میدادیمو این باعث شد ما در کارمان دنبال بهترین روش و بدست آوردن بهترین نتیجه باشیم . برای رسیدن به این موضوع از 3 روش عکاسی استفاده کردیم:
1)    سرویس خواب را عکاسی میکردیم بعد یک اتاق مطابق با آن سرویس از طریق نرم افزار مایا که کار آن طراحی سه بعدی است طراحی میکردیم و با مونتاژ این دو عکس در فتوشاپ یک اتاق خواب کامل ایجاد می شد.
2)    یک اتاق واقعی را در یکی از سوله های فضا سازی کردیم و بعد سرویس خواب را در این اتاق چیده و عکاسی میکردیم (عیب این روش این بود که اتاق برای تمام سرویس خواب ها مشترک و ثابت بود و بعضاً رنگ دیوار با رنگ سرویس خواب جور در نمی آمد.)
3)    در روش سوم از کاتالوگ های ترکیه و ایتالیا الهام گرفته شد . مهمترین و بیشترین تاثیر سرویس خواب و مبلمان روی کف اتاق است. زمین واقعی زیر سرویس خواب بود ولی پشت آن خالی بود یعنی دیواری نداشتیم . سرویس خواب را روی کف چیده و عکاسی میکردیم ، طراحی دیوار و سقف در فتوشاپ انجام می شد.
چالش دیگر ما با مجموعه ساج تیک این بود که این مجموعه برنامه ریزی داشت در نمایشگاه های بین المللی تهران شرکت کند . و ما به عنوان شرکت تبلیغاتی تمام مراحل اجرای این نمایشگاه را به عهده گرفتیم .
•    طراحی و ساخت غرفه نمایشگاه
•    طراحی و چاپ کاتالوگ
•    ساخت تیزر تبلیغاتی
•    طراحی و بروز رسانی سایت و اپلیکیشن
•    آموزش پرسنل فروش در نمایشگاه
•    جمع آوری اطلاعات از بازدیدکنندگان در نمایشگاه
•    پیگیری بازدید کنندگان بعد از نمایشگاه و جذب آنها برای نمایندگی
این امور به مدت 4 سال برای مجموعه اجرا شد و اکنون در اکثر شهرستانها نمایندگی دارد .
 این همکاری همچنان ادامه دارد ...